Feng Office in your language > Polski

Problem z nowym uzytkownikiem oraz uprawnieniami

(1/2) > >>

michacrm:
Witam uzywam feng office od niedawna i mam taki problem robiąc nowego uzytkownika chce aby mial wglad do kalendarza i dokumentów ktore wrzucam przypisuje mu uprawnienia zapisuje gdy wchodze ponownie uprawnienia sie resetuja , gdy loguje sie na tego uzytkownika nie widze "pulpitu" feng'a ani kalendarza nic kompletnie nie moge zrobic z poziomu nowego uzytkownika , jaki bład popełniam co musze zrobic aby nowy uzytkownik widzial kalendarz "pulpit" i dokumenty ? dziekuje za pomoc

kompresja:
ha, mam ten sam problem. udalo sie moze koledze to rozwiazac?

najryss:
dołaczam się do problemu.

xeo604:

--- Quote from: michacrm on March 20, 2014, 06:12:55 am ---Witam uzywam feng office od niedawna i mam taki problem robiąc nowego uzytkownika chce aby mial wglad do kalendarza i dokumentów ktore wrzucam przypisuje mu uprawnienia zapisuje gdy wchodze ponownie uprawnienia sie resetuja , gdy loguje sie na tego uzytkownika nie widze "pulpitu" feng'a ani kalendarza nic kompletnie nie moge zrobic z poziomu nowego uzytkownika , jaki bład popełniam co musze zrobic aby nowy uzytkownik widzial kalendarz "pulpit" i dokumenty ? dziekuje za pomoc

--- End quote ---

Prawdopodobnie powinieneś dodać w uprawnieniach obszary robocze które stworzyłeś oraz niżej ustawić zezwolenia działań (odczyt i zapis, odczyt, wcale)

Baveskara:
priligy over the counter usa Mereka juga digunakan di luar label untuk membantu meringankan gejala fisik kecemasan, terutama pada gangguan kecemasan sosial

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version