Author Topic: Problem z interią ?  (Read 3797 times)

Robert1724

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 72
    • View Profile
Problem z interią ?
« on: June 23, 2010, 06:21:38 am »
Witam

zauważyłem że nie dochodzą (nie są wyświetlane e-mail'e ) z serwera www.poczta.fm - testowałem zachowania feng wysyłanie odbieranie wiadomości i zdziwiłem się bo wysłane e-mail z sewera poczta.fm został pobrany w feng (pojawił się od góry komunikat pobrania 1 wiadomości ) ale nie została wyświetlona...
sprawdzałem czy czasem jakiś tag nie jest zaznaczony lub projekt ... ale nic nie powinno tego blokować... sprawdzałem poziom spamu i jest ustawiony na 10 czyli na max...
co to może znaczyć ?
jak rozwiązać problem ?

Robert1724

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Problem z interią ?
« Reply #1 on: June 23, 2010, 06:27:37 am »
Witam

zauważyłem że nie dochodzą (nie są wyświetlane e-mail'e ) z serwera www.poczta.fm - testowałem zachowania feng wysyłanie odbieranie wiadomości i zdziwiłem się bo wysłane e-mail z sewera poczta.fm został pobrany w feng (pojawił się od góry komunikat pobrania 1 wiadomości ) ale nie została wyświetlona...
sprawdzałem czy czasem jakiś tag nie jest zaznaczony lub projekt ... ale nic nie powinno tego blokować... sprawdzałem poziom spamu i jest ustawiony na 10 czyli na max...
co to może znaczyć ?
jak rozwiązać problem ?



ups.... feng rozpoznaje serwery poczta.fm jako SPAM... i tutaj był problem - wiadomości przesuwało do śmieci ... i po problemie :-)

Robert